TEL:0532 727 12 05
 Alçıpan ustası Alçıpan ustası Alçıpan ustası
Alçıpan Ustası
Evinize, İş yerlerinize, yaptıracagınız Alçıpan ustaları, isteğinize bağlı olarak 7/24 bizleri arıyabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.
Gergi Tavan Ustası
Gergi Tavan Sadece günümüzdeki şıklığıyla değil tarihten bugüne değin gelişimiyle de incelenmesi gereken gergi tavan sistemleri dünyanın ilk tavana özel dekorasyon çeşidi olarak bilinmektedir.
Dekorasyon Ustası
Dekorasyon; Yaşanan mekanların kullanım amaçlarına uygun olarak en verimli, estetik ve sanatsal bir şekilde düzenlenmesidir.
Taşyünü Tavan Ustası
Taşyünü asma tavan; ezilerek toz durumuna getirilmiş bazal taşının, farklı kimyasal materyaller ve geri dönüşüme sahip atık materyallerle birleştirilmesiyle oluşur.
Alçıpan Tv Ünitesi Ustası
Alçıpan Tv Ünitesi Modern yaşam alanlarındaki yerini kısa sürede almış, özellikle konutlarda vermiş olduğu estetik havadan ötürüde son zamanlarda sık sık uygulama alanları bulmuştur.
Asma Tavan Ustası
Çeşitli desen ve motifler içeren alçı levhaların çeşitli mekanların tavanlarına askı profilleri ile tutturulmasına alçıpan asma tavan denir. Alçıpan Asma tavan sistemleri mekanda tesisat çalışmalarının kolayca uygulanmasına imkan verir.
Işıklı Bant Ustası
Alçıpan ışık bandı genellikle işyerlerine uygulanmasının yanı sıra son yıllarda evlerde asma tavanlar da oldukça çok tercih edilmektedir.Gizli ışık alçıpandan nasıl yapılır nasıl bir görünüm elde edilir
Bölme Duvar Ustası
Giydirme duvarın konumu belirlenir. U profillerinin sabitleneceği hat, alçı levhaların kalınlıkları da göz önüne alınarak döşemeye boyalı çırpı ipi ile işaretlenir. Döşemede bulunan işaret şakul yardımı ile tavana taşınır ve boyalı çırpı ipi yardımı ile tavana çizilir.

Hakkımızda


 torun dekor inşaat

1986 yıllından bu yana İSTANBUL ve diğer şehirlerde, uygulamalara imza atmış olan firmamız, iç dekorasyon uygulamaları gibi sınırsız tasarımlarıyla yola çıkmış olan TORUN DEKOR İNŞAAT OLARAK SİZLERE HİZMET SUNMAKTADIR.

 alçıpan duvar


Yaptığımız uygulama ve çalışmalarımız ile siz müşterilerimize, iş memnuniyeti, güven sağlamak birinci kuralımız olmuştur. TORUN DEKOR İNŞAAT olarak, her zaman yaptığımız işin arkasında olduğumuzu kanıtlamış olup, bütün müşterilerimizin görüşlerine saygı duymuşturuz. dekorasyon

Çünkü ilkemiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Ve nitekim sizden aldığımız memnuniyetin bize vermiş olduğu özgüven bütün TORUN DEKOR İNŞAAT personelini, daima kalifiye kılmıştır....

 telefon
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret15680
İstanbul Anadolu Yakası Hizmet Bölgeleri